O nás

Firma MAREX, s.r.o. sa zaoberá distribúciou pesticídov, osív, hnojív, poľnohospodárskych komodít a poradenskou činnosťou s tým súvisiacou.

Vznikla v roku 2000, kontinuálnym prechodom z fyzickej osoby Ing. Marek Kužma, ktorá túto činnosť vykonáva od roku 1992. Sídli vo Vranove nad Topľou a jej rádius pôsobenia je celý Prešovský a Košický kraj, kde takmer v každom okreseje poľnohospodársky subjekt s ktorým spolupracujeme.

Pre našich zákazníkov poskytujeme pesticídy významných svetových, ako aj menších spoločností, ako sú ARYSTA, BASF, BAYER, DU PONT, DOW AGRO, FMC,  SYNGENTA, ADAMA, ASRA, AGRO ALIANCE, SUMI AGRO.

U osív sú to firmy FINAGRO, DEKALB, KWS, LIMAGRAIN,  PIONEER, SAATBAU, SUMI AGRO, RAPOOL, SYNGENTA.

Z pôvodného počtu jeden, dnes pracuje vo firme MAREX 6 ľudí. Všetci máme poľnohospodárske vzdelanie a niekoľkoročnú prax, preto silnou stránkou našej firmy je poradenstvo priamo v teréne. Sme nápomocní pri riešení problémov hlavne pri aplikácií pesticídov, a to aj vo väčších spoločnostiach ale hlavne u SHR (samostatne hospodáriaci roľník).

Náš vozový park dovoľuje každému z nás včasnú dostupnosť k zákazníkovi.

Naša flexibilita pri vybavovaní objednávok, rozvoze tovaru, možnostiach poradenstva, spôsobe a termíne úhrad anezaviazanosť žiadnej chemickej či osivárskej firme, z nás robí spoločnosť vhodnú pre spokojné partnerstvo pre každého.

Organizačná štruktúra